Březen 2008

2.- Kapča - Osudové rozhodnutí

31. března 2008 v 18:46 | Lightsoul |  Lykan vs Vampir
No to koukáte, po dlouhé době přidávám další kapitolku.
Všem se moc a moc omlouvám za mojí nepřítomnost, ale škola, škola a zase škola mě ničí, je to hrozný a učitelé nám toho docela hodně nakládají nu. Z jednoho a prostého důvodu a to, že máme o něco kratší školní rok. Maturity + 14 dní soustředěná praxe. Za necelý dva měsíce nám budou pomalu uzavírat známky, tak aby jsme jich měli co nejdříve. To vás, ale asi stejnak nezajímá, tak jo konec žvástů o mě, ale teď ke kapče.
Neni nic moc, ale to jako každá moje kapitola, tak mi to snad odpustíte a zanecháte mi tu nějaký ten komentík.
Teď ještě k další kapčám, budu se snažit je přidávat v rychlejším tempu než do teď. Tak jo teď už opravdu budu končit už budu muset jít. Přeji vám příjemné počteníčko. Vaše Ligh

Oznam!!!

18. března 2008 v 19:41 | Lightsoul |  Spřátelené blogísky
Tak jo na začátek bych se vám chtěla omluvit, že kapitolky přibívají hodně pomalu oproti minulém měsíci. Je to tím, že v té době jsem byla nemocná, celý měsíc.
Tak toho mám teď hodně do školy a ještě k tomu nám nešel net, chjo.
Pokud jde o kapitolky mam dvě napsaný, ale beťák mi je ještě neposlal. Což by tak ani nevadilo, ale já dneska odjíždím a přijedu až v neděli hodně pozdě večer.

Buď hned ten den a nebo až v pondělí by měla přibejt další kapitolka, pravděpodobně k Peklu. Doufám, že vás to potěšilo.
Ještě jednou bych se vám chtěla omluvit za takovou menší pauzu, ale už by to mělo být lepší
Mno a samozřejmě nezapomínejte komentovat moje kapitolky k povídkám, bude to pro obě strana asi lepší Já vám budu rychleji dodávat kapitolky , když budete komentovat
Tak jo budu muset končit každou chvilku už pojedu.
Přeji vám, aby jste si ty Velikonoce náležitě užili a holky pořádně zmrskejte ty kluky, když je ten přestupný rok, si to zaslouží.

Užíte si to co nejlépe umíte

7. Kapitola - Mír?

10. března 2008 v 21:49 | Lightsoul |  Léta v Bradavicích
Tak jo a je tu další kapitolka. Tentokrát je tu od Wastow a doufám, že se vám bude líbit, mě jo Jináč bych se vám všem chtěla moc omluvit, že nepíši komenty. Nějak nemám čas a už ani nemám čas na čtení. Moc mi to mrzí, ale co nadělám, mám toho moc do školy, spousty dopisování. Jinak ještě jenou se vám omlouvám.
Tak jo dost keců, pokud jde o komentíky ráda je uvítám, teď vám jen přeji příjemné čtení. Lightsoul

Diplomek od Wastow

5. března 2008 v 19:45 | lightsoul |  Diplomky
Tak jo a je tu další diplomek, tentokrád od Wastow.