Červen 2009

Je tady zase

16. června 2009 v 20:22 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Zdarec lidi, tak jsem tu opět vím, je to u mě docela překvapivý, ale tak dala jsem se do psaní. Je tu opět jedna depresivní jednorázovka, snad se vám bude líbit.
Jinak v pátek pojedu do Francie, tak určitě pak podám hlášení jaký to tam bylo a možná vložím i nějaké ty fotky a možná i svojí, ale to jen když bude hodně komentů až se vrátím a samozřejmě pokud budete chtít.
A co vysvědčení? Jak se těšíte na prázdniny už máte nějaké plány? Já pojedu s kámoškou na Jeseníků, budu tam dělat instruktorku. Hlídám děti a budu pro ně s kámoškou vymýšlet nějakou zábavu. Moc se těším. A co vy? Kam pojedete o prázdninách a nebo co budete dělat?
Co vysvědčení? Jaké bude? Já mam zatím 2 trojky, ale snad to bude dobrý. Dneska byla ve škole docela nuda, zítra máme radu, tak se uzavírají známky.
Tak já už asi budu končit, je to bouřka, tak se mějte. Ignitus.Život....

14. června 2009 v 20:34 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Chjo, proč je život takový, proč jde všechno do kelu. Rozhodla jsem se psát o svém smutku, na blog, snad mi to pomůže, i když vím, že to tady nikoho nezajímá, ale přijde mi tento blog hodně neosobní, což je asi chyba.
Nechápu, proč je život tak těžký, proč mě nikdo nechápe. Jediný kdo mě chápe je má dobrá kamarádka všichni jí znáte jako Septima Severa, bude asi jedna z mála koho toto dílo moc nepotěší, ale co se dá dělat.
Škola na prd, tedy až na němčinu, jinak je všechno v pohodě. Děda mamce vyčetl, že za to může ona, že se mi dost nevěnuje, přitom mamka je super. Mam jí moc ráda a hodně se za nás obětovala. Ze mě děda udělal prolhanou lhářku. Tohle mu snad nikdy neodpustím.
Danka je jedna z mích přátel kteří mě vždy podrží a pak Lenka taky moc dobrá kamarádka.
Vím, že je hodně lidí co to mají těžký, ale já tohle už nezvládám. Vaše Ignis

Smutek

14. června 2009 v 20:24 | Ignitus Ventus |  Básničky
Ahoooj, jsem tu po dlouhé době s něčím novým. Vím dlouho jsem se neozvala, moc mi to mrzí, ale je toho hodně do školy a ani v osobním životě a zdravím na tom nejsem moc dobře. Což není omluva, moc mi to mrzí, psaní miluji a píši dál, jen jsem líná to sem dát. Jen co budou prázdniny a všechen schon do školy skončí určitě sem něco dám. Ignitus