Srpen 2009

6.Kapitola - Ten úžasný pocit...

31. srpna 2009 v 12:53 | Ignitus Ventus |  Skutečnost nebo osud?
Tak a díky tomu, že dnes končí prázdniny je tu ještě jedno dílko, tentokrát kapitolka ke "Skutečnost?" Já osobně ji již mám dopsanou, tak ji budu postupně přidávat.
Snad se Vám bude líbit a budete mi psát komentíky.
Přeji Vám příjemné čtení.

Ignitus Ventus

Tak překrásny den a můj konec

31. srpna 2009 v 12:50 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Tak a je tu konec prázdnin a s ním jednorázovka.
Je tak trochu netradiční, ale se zajímavým koncem.
Je podle mě tak trochu zvláštní, ale mě osobně se moc líbí.
Příjemné čtení.

Ignitus Ventus

Ten křiklavě žlutý dům

30. srpna 2009 v 10:16 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
No a je tu další jednorázovka, snad se Vám bude líbit.
Je to o jednom zážit z prázdnin, asi nejhorším, ale zase jsem se tam hodně poučila. Poučila jsem se do života.
Nevím co víc k tomu říci snad jen...
...Příjemné čtení

Ignitus Ventus

5.Kapitola- Krutá pravda, holá skutečnost.

29. srpna 2009 v 17:17 | Ignitus Ventus |  Skutečnost nebo osud?
Jak jsem již slíbila je tu další kapitolka.
Tentokrát ke skutečnosti. Dokonala jsem v ní postoulila a jsem zhruba o deset kapitol napřed. Dneska nebo zítra dopíši poslední kapitolu.
Pak se budu věnovat povídce Lakyn vs vampír. Je to povídke, které jsem se již dlouho nevěnovala a hodlám ji dopsat. Po jejím dokončení možná napíši pokračování na Skutečnost.
Ale tím si ještě nejsem jistá. Vybec netuším, jak dlouho bude trvat Lykan. Ale určitě nebude delší než tato povídka.
Což se ještě uvidí, teď k této kapitolce. V ní se dovíte příběh našeha překrásneho Jacoba.. Snad se Vám to bude líbit a zanecháte mi tu nějaký ten koment,
Příjemné čtení.

Ignitus Ventus

Změnila jsem se...

27. srpna 2009 v 11:54 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Ahojky, dnes jsem tu s jednorázovkou.
Další kapitolka bude až v sobotu. Přeci jenom končí prázdniny...Jakmile začne škola opravdu bude přibývat méně kapitolek, jednorázovek či básniček. Avšak tentokrát nezáleží na mě, ale na Septimě. Ale věřím, že se bude snažit, jak nejvíce to půjdu.
Jinak se Skutečností se opravdu chýlím ke konci. Dnes přepíši do počítače kapitoly co již mám a pošlu Septimě. Chtěla bych jí dokončit do konce prázdnin a pak postupně přidávat kapitolky. Zhruba tak jednu dva za týden.
Teď k jednorázovnce, myslím, že název opět mluví za vše.
Příjemné čtení.

Ignitus Ventus

6. Kapitola - Nejsme padavky!!

26. srpna 2009 v 13:38 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
Ahojky, tak a je tu další kapitola k nové verzi Pekla... Snad se Vám bude líbit. Měla by být i veselá, tak si jí určitě přečtěte. Moc mě potěší Vaše komenty.
No a jak si užíváte konec prázdnin?
Přájemné čtení.
Ignitus Ventus

SMRT LÁSKY

24. srpna 2009 v 20:13 | Ignitus Ventus |  Básničky
Dnes jsem tu již podruhé, tentokrát s básničkou. Je to moje prvotinka. Tak nebude nic moc, ale snad se Vám bude líbit.
Mám ještě pár článků v záloze, tak kapitolky a jednorázovky budou přibívat, ale jakmile začne škola bude to převážně na Septimě, jak rychle se tu budou oběvovat a také na počku komentíků od Vás...
Název básničky mluví za vše, podle mého názoru.
Příjemné čtení
Ignitus Ventus

4.Kapitola - On je prostě dokonalý

24. srpna 2009 v 19:41 | Ignitus Ventus |  Skutečnost nebo osud?
Tak a je tu další kapitolka ke skutečnosti. Mám celou tuto povídku, již skoro dopsanou. Hned jak jí dopíši budu se jen a jen věnovat peknu. Tedy pokud mě nepřekecá kámoška, aby pokračovala a nebo nezačala ze své jedné jednorázovky pokračovat.
V této kapitolce bude mírný zvrat. Snad se vám bude líbit.

Příjemné čtení

Prosím o komenty

Ignitus Ventus

Okenní římsa a mé city...

23. srpna 2009 v 21:14 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Jsem tu zase, tentokrát s jednorázovkou. Dlouho jsem se zde s žádnou neobjevila. Abych řekla pravdu tutu jsem psala za bouřky a psala se sama. Úplně, vůbec jsem nad tím nepřemýšlela, prostě jsem psala, psala a psala. Když jsem to dopsala bylo něco po půlnoci. Psala jsem to okolo 45min. Vůbec jsem nevnímala, čas. Něco takového se mi často neděje, proto doufám, že se vám bude moc líbit.

Moc vás prosím o komentíky.
Příjemné čtení.

Ignitus Ventus

Tajemný dům a zahrada

22. srpna 2009 v 11:56 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Tak a je tu další jednorázovka. Ojediněle úplně z jiného soudku, ale pokusila jsem se o tajemný nádech. Snad to tak i je. Uvažovala jsem nad tím, jestli budu v ní nadále pokračovat. Pořád ještě nejsem rozhodnutá. S tímto koncem to má jisté kouzlo, ale s pokračováním také.
Jestli chcete, abych pokračovala napište mi to do komentářů.

Přeji příjemné čtení.

Ignitus Ventus

5.Kapitola - Co to mělo znamenat?

21. srpna 2009 v 20:02 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
Tak a je tu další kapitolka. Nejsem zrovna moc nadšená, že jí sem dávám. Jelikož zde nejsou žádné komenty a já se tak snažím, aby zde bylo co nejvíce článků, jak jednorázovek, tak kapitol. Jen pár osob si toho váží asi tak tři? Nikdo jiný není schopný napsat ani čárku.
No nic co se dá dělat.
V této kapitolce by se mělo pár věcí vysvětlit a zase nějaké vyplynou na povrch. Snad se vám to bude líbit a napíšete nějaký ten koment.

Ignitus Ventus

4.Kapitola - To není možný!

20. srpna 2009 v 0:00 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
Ahojky, je tu další kapitolka. Nebýt pár lidí, kteří mě podporují, již dávno bych se psaním skončila. Jistě jste si museli všimnout té větší odmlky od psaní kapitol. Neměla jsem chuť psát. Ale pár lidiček přesněji tři mi řekli, jak úžasně píši. Úžasně rozhodně ne, ale pěkně jo. Každou situaci co píši, si dokonale představuji a popisuji, jako obraz, který je přede mnou. Snad i vám ostatním se to líbí.
Jinak tato kapitolka je zajímavá s ještě zajímavým koncem. Co se na konci této kapitoly Sam dozví? Já to vím, ale dokud zde nebude aspoň pár komentíků, nepřidám další kapitolka.
Vím sama tohle nemám ráda, a limity dávat nebudu, ale komenty potřebuji. Limity opravdu ode mě nečekejte, opravdu se mi to hnusí. Je to jak vydírání.


Přeji příjemné čtení

Ignitus Ventus

3.Kapitola - Opravdu mi to nevadí...

18. srpna 2009 v 10:09 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
Je tu další kapitolka k nové verzi Pekla života. Snad se vám bude líbit. Včera jsem napsala další dvě jednorázovky, tak se máte na co těšit. Jinak mám promyšlenou další kapitolku ke "Skutečnot?" respektivě, další kapitolku co již nemám opravenou. Mám pár kapitolek v zásobě...
Ani nevím co sem dnes psát, tak to již ukončím.

Příjemné čtení a prosím pište komenty.

Ignitus Ventus

Děkuji ti, ohni, děkuji ti, větře

17. srpna 2009 v 19:23 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Je tu další jednorázovka. Bylo mi řečeno, že je opravdu moc pěkná a doufám, že to tak je. Mě osobně se také líbí.
Změnila jsem se. Vím to. Nestydím se za to a jsem ráda. Život je takový jaký je. Pokud se s ním nedokážeme poprat jsme k ničemu. Ale my nejsme k ničemu, každý kdo se narodí má navybranou čím bude. Když ho rodina donutí něco dělat, nic nedokáže. Pokud, budeme dělat co nás baví a životně uspokojujeme. Už jen to nás udělá něčím. Nemusíme být slavní mýt miliony, ale hlavní je mít přátele, rodinu a dělat co nás baví.
Ajky, to jsem trošku zabloudila jinam. Touto jednorázovkou chci poděkovat pár lidem. Myslím, že ti co se jich to týká vý. Moc vám děkuji.
A moc prosím za komentíky.

Příjemné čtení

Ignitus Ventus

3.kapitola – Co mi to jen udělal?

16. srpna 2009 v 10:38 | Ignitus Ventus |  Skutečnost nebo osud?
A je tu další kapitolka tentokrát ke "Skutečnost?" snad se bude líbit. Původně jsem měla v plánu krátkou kapitolovku, ale jak to tak vipadá pod 20kapitol to nebude. Víc snad ale ne. To by asi mého beťáka zabilo. Již tak toho má hodně. Poslední dobou, jak jste si všimli jsem se docela hodně rozepsala.
Konečně jsem přišla na svůj stl psaní, který mi dokonale sedí. Jen doufám, že se vám líbí. Je sice temnější, ale více propracovanější.
Teď ke kapitolce, je o něco kratší než v Pekle. Přesto jsou zase trošku jinčího rázu. Je to psíše zamyšlení nad nějakými otázkami, prostě úvaha. To je asi vše co by mohla dodat, snad jen příjemné čtení.

Ignitus Ventus

2. Kapitola - Pořád samé otázky

14. srpna 2009 v 14:17 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
A je to tu druhá kapitola. Kdy přibude další kapitlka nevím, ale chtěla jsem také něco vložit ke "Skutečnosti?". Ale to záleží na Septimě. Myslím, ale že se již brzy dočkáte, je moc hodná.
Snad se vám bude líbit. Konečně vkládám i něco jiného než jen básničky a jednorázovky. Doufám, že jsem vám s tím udělala radost. Mě osobně to velice těší. I když nebojte jednorázovky budou také. Na papíře mám již napsány dvě a dneska mám v plánu napsat jednu jednorázovku, kterou mám hodně dlouho v hlavě.
Možná vám po přečtení této kapitolky přijde, že je to úplně jiného rázu než první verze a povím vám proč. Od té doby co jsem psala první kapitolky uběhlo již mnoho měsíců, tak jako se mění lidé mění se i styl psaní, což se změnilo i u mne. Doufám, že vám můj nový styl líbí a bude mi psát komentíky.
Příjemné čtení.

Ignitus Ventus

1.Kapitola - Krutá realita, musím se stěhovat.

13. srpna 2009 v 9:11 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
Konečně jste se dočkali, je tu první kapitolka dlouho očekávané povídky Peklo života aneb život je krutý a nevyspytatelný.
Tato kapitolka bude o něco delší než jste byli zvyklí, jelikož mám něco málo dopředu. Skutečnost? bude mít ale naopak kratší kapitolky.
Nevím, která z nich se mi líbí více, každá z nich má něco ze mě v sobě.
Moc vás prosím o vaše názory, jestli tato verze je lepší a nebo horší než ta první. Opravdu mi tím uděláte velkou radost.

Toť vše, snad jen pouze, příjemné čtení.

Ignitu Ventus

Info - Prolog

12. srpna 2009 v 18:49 | Ignitus Ventus |  Peklo života aneb život je krutý a nevyzpytatelný
Konečně jste se dočkali, pomalu začínám vkládat novou verzi dlouho očekávaného Pekla. Dokonce i s novým názvem. Spíše předělaným. Doufám, že se vám to čekání vyplatí a nová verze se vám bude líbit a zanecháte mi tu nějaký ten komentík, který mě potěší.
Jsou lidé, kteří si stěžují na stížnosti, ale já myslím, že jsme rozumní a vždy se můžeme domluvit. Pokud se vám něco nebude líbit, klidně mi napište.

Teď jen příjemné čtení...

Ignitu Ventus

Spravedlonost? Je tu vůbec?

6. srpna 2009 v 9:13 | Ignitus Ventus |  Jednorázovky
Tak a je tu další jednorázovka, další článek neboli kapitolka přibude a po neděli, jelikož přijede můj beták a opraví mi kapitolky. Tedy doufám, že opraví, až uvidí co toho je tak jí pravděpodobně odvezou.
Je to jedna z mích pesimistických úvah, snad vás to aspoň trošku zaujme.
Moc vás prosím za komenty.

Vašee Ignitus Ventus

Srdce mi krvácí, srdce mi pláče.

4. srpna 2009 v 19:33 | Ignitus Ventus |  Básničky
Zdarec lidi, je tu další básnička, je jich tu poslední dobou hodně, a doufám, že to nepřestane. i když básničky nejsou zrovna můj kalibr. Mám radši povídky a jednorázovky.
Jinak mám pro vás připraveno prvních pár prvních kapitol k Peklu života, trošku jsem ho přejmenovala, myslím, že to má lepší šmrnc. zatím mám šest kapitol. Jelikož teď jedu k babičce, tak budu hodně psát jelikož nemohu na net. Tedy mohla bych, ale děda je trošičku ráznější povahy, tak ho nechci pokoušet.
Takže slavnostně přísahám, že teď budou kapitolky konečně přibívat.
Ještě jedna novinka mám jednu a půl kapči ke Skutečnost?
Všechny vás prosím o komentíky. Doufám, že se těšíte na nové kapitoly.

Vaše Ignitus Ventus